ČLANI ZLTSS

Festivali

  1. Folkart“, Maribor (CIOFF®-ov festival)
  2. Jurjevanje, Črnomelj
  3. Od Celja do Žalca, Celje, Žalec
  4. MIFF, Piran
  5. Mednarodni otroški folklorni festival Artiče & Brežice, Artiče
  6. “Otroški Folkart”, Maribor
  7. Mednarodni otroški folklorni festival Regratov cvet, Starše
  8. Mednarodni otroški folklorni festival FOS Predoslje
  9. Mednarodni folklorni festival Kozje
  10. Dnevi narodnih noš in oblačilne dediščine Kamnik

Gorenjska

  1. Kulturno društvo folklora Cerklje na Gorenjskem
  2. AFS Ozara Kranj, Kranj
  3. FD Bled, Bled
  4. KD FS ISKRAEMECO KRANJ, Predoslje, Kranj
  5. KŠDB “Biser”, Jesenice
  6. FS Rudi Jedretič, Ribno, Bled
  7. Folklorna skupina KUD Bled, Bled
  8. KUD Triglav, Sl. Javornik, Jesenice
  9. Kulturno društvo dr. France Prešeren, Breznica
  10. FS Juliana, Hrušica
  11. K. D. Folklorna skupina Karavanke, Tržič
  12. Kulturno društvo “Sava”, Kranj
  13. KUD Triglav Srednja vas v Bohinju, Srednja vas v Bohinju
  14. Folklorno društvo Šenčur, Šenčur
  15. KPŠHD Vuk Karadžić, Radovljica
  16. Folklorna skupina KD Bohinj

Koroška

  1. F. S. “Prežihov Voranc”, Ravne na Koroškem

Ljubljana z okolico

  1. AFS France Marolt, ŠOU v Ljubljani, Ljubljana
  2. FS “COF”, kulturno društvo, Ljubljana
  3. FS Emona, Ljubljana
  4. FS ŽKUD Tine Rožanc, Ljubljana
  5. FS ŽKUD Tine Rožanc Veterani, Ljubljana
  6. KUD Oton Župančič, Medvode
  7. KUD Židan parazol, Ljubljana
  8. Kulturno društvo Vidovo, Folklorna skupina Vidovo, Šentvid pri Stični
  9. KUD Folklorna skupina Javorje, Šmartno pri Litiji
  10. Glasbeno društvo Deseti brat, Ljubljana
  11. KD Svoboda Mengeš, Mengeš
  12. Folklorna skupina Kamnik, Kamnik
  13. SKD Vidovdan, Ljubljana
  14. Folklorna skupina Emona – veterani, Ljubljana

Primorska

  1. Folklorna skupina “Razor”, Tolmin
  2. FS Mandrač, Koper
  3. KD Karel Štrekelj Komen, Štanjel
  4. Zveza kulturnih društev Karol Pahor Piran, Piran
  5. Folklorna skupina, “Stu ledi”, Trst
  6. Akademsko kulturno-umetniško društvo Kolo, Koper
  7. Folklorna skupina Bovec, Bovec
  8. Kulturno društvo Kraški šopek, Sežana
  9. KUlturno društvo – Folklorna skupina Kal nad Kanalom, Kal nad Kanalom

Dolenjska, Bela krajina in Posavje

  1. KUD Oton Župančič Vinica, Vinica
  2. KUD Oton ŽUPANČIČ Artiče, Folklorna skupina, Artiče
  3. FD Kres, Novo mesto
  4. Folkorna skupina “Plamen”, Škocjan
  5. DKD Svoboda, Senovo
  6. MFS “Ivan Navratil” Metlika, Metlika
  7. FS Dragatuš, Dragatuš

Vzhodna Štajerska in Prekmurje

  1. KD Odpev, Gorišnica
  2. KUD Študent, Akademska folklorna skupina, Maribor
  3. KUD “Franc Ilec” Loka-Rošnja, Starše
  4. Prosvetno društvo Cirkovce, Cirkovce
  5. FD Lancova vas, Lancova vas, Videm pri Ptuju
  6. KUD Milka Zorec, Orehova vas
  7. Kulturno turistično društvo Folklorna skupina Miklavž pri Ormožu, MIklavž pri Ormožu
  8. FS KD Rogoznica kd.rogoznica@gmail.com

Zahodna Štajerska

  1. Folklorna skupina “Kozje”, Kozje
  2. KUD Grifon, Šempeter v Savinjski dolini
  3. Šaleško folklorno društvo Koleda, Velenje
  4. Kulturno društvo Jakob Sket Mestinje, Podplat
  5. KD FS Anton Stefanciosa, Rogatec