browser icon
Uporabljate varnostno pomankljivo različico spletnega brskalnika. Prosimo posodobite vaš spletni brskalnik!
Uporaba zastarelega brskalnika ni priporočljiva iz varnostnih razlogov. Za varnejšo, hitrejšo in boljšo uporabniško izkušnjo vas prosimo, da še danes posodobite vaš spletni brskalnik ali namestite novejšega.

ČLANI ZLTSS

Festivali

  1. Folkart“, Maribor (CIOFF®-ov festival)
  2. R. I. C. Bela krajina – Jurjevanje, Črnomelj
  3. Od Celja do Žalca, Celje, Žalec
  4. SloFolk, Novo mesto
  5. MIFF, Piran
  6. Mednarodni otroški folklorni festival Artiče & Brežice, Artiče
  7. “Otroški Folkart”, Maribor
  8. Otroški folklorni festival Pozdrav jeseni, Starše
  9. Mednarodni otroški folklorni festival FOS Predoslje
  10. Mednarodni folklorni festival Kozje
  11. Dnevi narodnih noš in oblačilne dediščine Kamnik

 

Gorenjska

  1. Moško pevsko društvo Triglav, Lesce
  2. DU Cerklje na Gorenjskem, FS Strmol, Cerklje na Gorenjskem
  3. AFS Ozara Kranj, Kranj
  4. FD Bled, Bled
  5. KD FS ISKRAEMECO KRANJ, Predoslje, Kranj
  6. KŠDB “Biser”, Jesenice
  7. FS Rudi Jedretič, Ribno, Bled
  8. Folklorna skupina KUD Bled – Gorje, Bled
  9. KUD Triglav, Sl. Javornik, Jesenice
  10. Kulturno društvo dr. France Prešeren, Žirovnica
  11. FS Juliana, Hrušica
  12. K. D. Folklorna skupina Karavanke, Tržič
  13. Kulturno društvo “Sava”, Kranj
  14. KUD Triglav Srednja vas v Bohinju, Srednja vas v Bohinju
  15. Folklorno društvo Šenčur, Šenčur
  16. KPŠHD Vuk Karadžić, Radovljica

 

Koroška

  1. F. S. “Prežihov Voranc”, Ravne na Koroškem
  2. KPD Kovač Lija Vuhred, Vuhred

 

Ljubljana z okolico

  1. AFS France Marolt, ŠOU v Ljubljani, Ljubljana
  2. FS “COF”, kulturno društvo, Ljubljana
  3. FS Emona, Ljubljana
  4. Kulturno umetniško društvo “Mladost”, Ljubljana
  5. FS ŽKUD Tine Rožanc, Ljubljana
  6. FS ŽKUD Tine Rožanc Veterani, Ljubljana
  7. KUD Oton Župančič, Medvode
  8. KUD Židan parazol, Ljubljana
  9. Kulturno društvo Vidovo, Folklorna skupina Vidovo, Šentvid pri Stični
  10. KUD Folklorna skupina Javorje, Šmartno pri Litiji
  11. KD Zagradec, Zagradec
  12. Glasbeno društvo Deseti brat, Ljubljana
  13. KD Svoboda Mengeš, Mengeš
  14. Folklorna skupina društva upokojencev Kamnik, Kamnik
  15. SKD Vidovdan, Ljubljana
  16. Folklorna skupina Emona – veterani, Ljubljana
  17. KUD FS Grof Blagaj, Polhov Gradec

Primorska

  1. Folklorna skupina “Razor”, Tolmin
  2. Folklorno društvo Vipava, Vipava
  3. FS Mandrač, Koper
  4. KD Karel Štrekelj Komen, Štanjel
  5. Zveza kulturnih društev Karol Pahor Piran, Piran
  6. Folklorna skupina, “Stu ledi”, Trst
  7. Akademsko kulturno-umetniško društvo Kolo, Koper
  8. Folklorna skupina Bovec, Bovec
  9. Kulturno društvo FS Torbarji, Postojna
  10. Kulturno društvo Kraški šopek, Sežana
  11. KUlturno društvo – Folklorna skupina Kal nad Kanalom, Kal nad Kanalom

Dolenjska, Bela krajina in Posavje

  1. KUD Oton Župančič Vinica, Vinica
  2. KUD Oton ŽUPANČIČ Artiče, Folklorna skupina, Artiče
  3. FD Kres, Novo mesto
  4. Folkorna skupina “Plamen”, Škocjan
  5. DKD Svoboda, Senovo
  6. MFS “Ivan Navratil” Metlika, Metlika
  7. FS Dragatuš, Dragatuš

Vzhodna Štajerska in Prekmurje

  1. Folklorno društvo Markovci, Markovci pri Ptuju
  2. KUD “Mala vas”, Mala vas, Gorišnica
  3. KUD Študent, Akademska folklorna skupina, Maribor
  4. KUD “Franc Ilec” Loka-Rošnja, Starše
  5. Prosvetno društvo Cirkovce, Cirkovce
  6. FD Lancova vas, Lancova vas, Videm pri Ptuju
  7. KUD Milka Zorec, Orehova vas
  8. Mariborski oktet, Maribor
  9. Kulturno društvo Slavko Osterc, Folklorna skupina Leščeček, Veržej
  10. Kulturno turistično društvo Folklorna skupina Miklavž pri Ormožu, MIklavž pri Ormožu
  11. FS KD Završe, Mislinja
  12. FS KD Rogoznica, Ptuj

 

Zahodna Štajerska

  1. Folklorna skupina Ponikva, Ponikva, Žalec
  2. Folklorna skupina “Kozje”, Kozje
  3. KUD Grifon, Šempeter v Savinjski dolini
  4. Šaleško folklorno društvo Koleda, Velenje
  5. Kulturno društvo Jakob Sket Mestinje, Podplat
  6. KD FS Anton Stefanciosa, Rogatec
  7. Folklorno društvo Vransko, Vransko