browser icon
Uporabljate varnostno pomankljivo različico spletnega brskalnika. Prosimo posodobite vaš spletni brskalnik!
Uporaba zastarelega brskalnika ni priporočljiva iz varnostnih razlogov. Za varnejšo, hitrejšo in boljšo uporabniško izkušnjo vas prosimo, da še danes posodobite vaš spletni brskalnik ali namestite novejšega.

Člani ZLTSS

Festivali

  1. Folkart“, Maribor (CIOFF®-ov festival)
  2. Folklorni festival Mali Lent, Maribor
  3. R. I. C. Bela krajina – Jurjevanje, Črnomelj
  4. Od Celja do Žalca, Celje, Žalec
  5. SloFolk, Novo mesto
  6. MIFF, Piran
  7. Festival Dnevi narodnih noš in oblačilne dediščine Kamnik, Kamnik
  8. Mednarodni otroški folklorni festival Artiče & Brežice, Artiče

 

Gorenjska

  1. Moško pevsko društvo Triglav, Lesce
  2. DU Cerklje na Gorenjskem, FS Strmol, Cerklje na Gorenjskem
  3. AFS Ozara Kranj, Kranj
  4. KD Brdo Kranj, Kranj
  5. KD FS ISKRAEMECO KRANJ, Predoslje, Kranj
  6. Društvo upokojencev Naklo – Folklorna skupina, Naklo
  7. KŠDB “Biser”, Jesenice
  8. FS Rudi Jedretič, Ribno, Bled
  9. Folklorna skupina KUD Bled – Gorje, Bled
  10. KUD Triglav, Sl. Javornik, Jesenice
  11. Kulturno društvo dr. France Prešeren, Žirovnica
  12. FS Juliana, Hrušica
  13. K. D. Folklorna skupina Karavanke, Tržič
  14. Kulturno društvo “Sava”, Kranj
  15. KUD Triglav Srednja vas v Bohinju, Srednja vas v Bohinju
  16. Folklorno društvo Šenčur, Šenčur
  17. KPŠHD Vuk Karadžić, Radovljica

Ljubljana z okolico

  1. AFS France Marolt, ŠOU v Ljubljani, Ljubljana
  2. FS “COF”, kulturno društvo, Ljubljana
  3. FS Emona, Ljubljana
  4. Kulturno umetniško društvo “Mladost”, Ljubljana
  5. FS ŽKUD Tine Rožanc, Ljubljana
  6. FS ŽKUD Tine Rožanc Veterani, Ljubljana
  7. KUD Oton Župančič, Medvode
  8. KUD Židan parazol, Ljubljana
  9. F. S. Vidovo, Šentvid pri Stični
  10. KUD Folklorna skupina Javorje, Šmartno pri Litiji
  11. Glasbeno društvo Deseti brat, Ljubljana
  12. KD Svoboda Mengeš, Mengeš
  13. Folklorna skupina društva upokojencev Kamnik, Kamnik
  14. SKD Vidovdan, Ljubljana
  15. FS Ponikve Videm Dobrepolje
  16. Kulturno društvo Stična, Folklorna skupina Stična, Ivančna Gorica
  17. Folklorna skupina Emona – veterani, Ljubljana
  18. Društvo pevska skupina Cintare, Ljubljana
  19. Medžimursko FD, Ljubljana
  20. KUD FS Grof Blagaj, Polhov Gradec

Primorska

  1. Folklorna skupina “Razor”, Tolmin
  2. Folklorno društvo Vipava, Vipava
  3. FS Mandrač, Koper
  4. KD Karel Štrekelj Komen, Štanjel
  5. Zveza kulturnih društev Karol Pahor Piran, Piran
  6. Folklorna skupina, “Stu ledi”, Trst
  7. Akademsko kulturno-umetniško društvo Kolo, Koper
  8. Folklorna skupina Bovec, Bovec
  9. Kulturno društvo FS Torbarji, Postojna
  10. Kulturno društvo Kraški šopek, Sežana
  11. Folklorna skupina Kal nad Kanalom, Kal nad Kanalom

Dolenjska, Bela krajina in Posavje

  1. KUD Oton Župančič Vinica, Vinica
  2. KUD Oton ŽUPANČIČ Artiče, Folklorna skupina, Artiče
  3. FD Kres, Novo mesto
  4. Folkorna skupina “Plamen”, Škocjan
  5. DKD Svoboda, Senovo
  6. MFS “Ivan Navratil” Metlika, Metlika
  7. FS Dragatuš, Dragatuš

Vzhodna Štajerska in Prekmurje

  1. KUD “Mala vas”, Mala vas, Gorišnica
  2. Delavsko prosvetno društvo Svoboda, FS bolnišnice Ptuj, Ptuj
  3. DKV Krog, Maribor
  4. KUD Študent, Akademska folklorna skupina, Maribor
  5. KUD “Franc Ilec” Loka-Rošnja, Starše
  6. F. S. “Košuta”, Poljčane
  7. Prosvetno društvo Cirkovce, Cirkovce
  8. FD Lancova vas, Lancova vas, Videm pri Ptuju
  9. KUD Milka Zorec, Orehova vas
  10. Kulturno društvo Slavko Osterc, Folklorna skupina Leščeček, Veržej
  11. Kulturno turistično društvo Folklorna skupina Miklavž pri Ormožu, MIklavž pri Ormožu

Zahodna Štajerska

  1. Folklorna skupina “Rej”, Slovenj Gradec
  2. F. S. “Prežihov Voranc”, Ravne na Koroškem
  3. KD Celjska folklorna skupina, Celje
  4. Folklorna skupina Ponikva, Ponikva, Žalec
  5. F. D. Šentjur pri Celju, Štore
  6. Folklorna skupina “Kozje”, Kozje
  7. KUD Grifon, Šempeter v Savinjski dolini
  8. Šaleško folklorno društvo Koleda, Velenje
  9. Kulturno društvo Jakob Sket Mestinje, Podplat
  10. KD FS Anton Stefanciosa, Rogatec
  11. Folklorno društvo Vransko, Vransko
  12. KD Lipa Rečica, Laško